Lista structurilor asociatieve de la care se poate obtine avizul in vederea emiterii atestatului de producator

Anunt adunare generala proprietari terenuri agricole

ANUNȚ

Toți deținătorii de terenuri agricole sau moștenitorii acestora sunt invitați în data de 20.08.2017, orele 13.00 la sediul Primăriei Comunei Radovanu, strada Principala  nr. 158, județ Călărași, în vederea alegerii a doi reprezentanți din rândurile deținătorilor de terenuri sau moștenitorii acestora pentru a face parte din rândul membrilor Comisiei locale de fond funciar a comunei Radovanu, județ Călărași.

SECRETAR DELEGAT,

BOGATU IONELA

Anunt cadastru gratuit

Anunt ITM Calarasi

Actualizare plan urbanistic

ROMÂNIA

UNITATEA ADMINISTRATIV TERITORIALA

COMUNA RADOVANU, JUDEŢUL CĂLĂRAŞI

Cod Fiscal:3796845, Tel/fax:0242/517215 sau 0242/517211, e-mail:primăAceastă adresă de email este protejată de spambots. Trebuie să aveți JavaScript activat ca să o puteți vedea.

Str. Principala, nr 158

Data anunţului: 19.06.2017

ANUNT

CONSULTARE ASUPRA

PROPUNERILOR PRELIMINARE  ACTUALIZARE PUG SI REGULAMENT LOCAL DE URBANISM

Iniţiator: COMUNA RADOVANU

Elaborator: S.C. OPPEN CONCEPT  S.R.L.

PUBLICUL ESTE INVITAT SĂ TRANSMITĂ OBSERVAŢII

asupra documentelor expuse/ disponibile la sediul Primăriei comunei Radovanu, în perioada 25.06.2017 – 10.08.2017, orele 08,00-16,00

PUBLICUL ESTE INVITAT SĂ participe la dezbatere publica care va avea loc in data de  17.07.2017 ora 14,00,  la sediul  Primariei comunei Radovanu.

Raspunsul la observatiile transmise va fi pus la dispozitia publicului prin anunt la  sediul Primariei si anunt pe site-ul Primariei.

Persoana responsabilă cu informarea şi consultarea publicului, Bordei Ionel comuna Radovanu, tel. 0242-517215

Adresa:UNITATEA ADMINISTRATIV TERITORIALA

COMUNA RADOVANU, JUDEŢUL CĂLĂRAŞITel/fax:0242/517215 sau 0242/517211, email:primăAceastă adresă de email este protejată de spambots. Trebuie să aveți JavaScript activat ca să o puteți vedea.Str. Principala, nr 158.

PRIMAR,

Ing. Vasilica DOBRESCU

Actualizare plan urbanistic

Proces-verbal anuntare afisaj public PUG si RLU - http://www.primaria-radovanu.ro/images/IMG.pdf

Anunt initiere PUG - http://primaria-radovanu.ro/images/anunt-initiere-PUG.pdf

Nomenclator - http://primaria-radovanu.ro/images/anunt/nomenclator.doc

ANUNT CONCESIUNE 17,7368 HA -

Consultare asupra propunerilor  preliminare - puz

P.U.Z- Gospodarie de apa si front captare,intentie

Intentie elaborare PUZ- statie de epurare si gura descarcare in emisar.

P.U.Z- Gospodarie de apa si front captare,intentie

Gospodarie de apa si front captare.

Fonduri PNDR 2014-2020. Masuri mediu.  - <<<<<   Click AICI pentru redirectionare catre SITE    >>>>>

INFORMATII DESPRE INTERMEDIEREA SI PLASAREA FORTEI DE MUNCA IN STRAINATATE.

Publicatie si delimitare sectii de votare pentru alegeri parlamentare 2016

AFISAREA DELIMITARILOR SECTIILOR DE VOTARE DIN RADOVANU.

ALEGERI  LOCALE 2016

Friday the 22nd. 2013 - expert-net.ro.